Poďakovania od sledovateľov

07.04.2024

Chceli by sme sa s vami podeliť, o pár spätných reakcií na to čo robíme v našej farnosti. Táto spätná reakcia je pre nás veľmi dôležitá, zaväzujúca a veľmi povzbudivá.

Veľadôstojný pán Mons. Duda,

veľmi pekne by som sa Vám chcela v mene mojej rodinky srdečne poďakovať za úžasne obohacujúce duchovné slová a prežívanie Veľkonočných sviatkov, ktoré sme s rodinkou mohli prežívať spolu s Vami a Vašou farnosťou na svätých omšiach v sprievode Vášho šikovného speváckeho zboru. Vaše sväté omše nás veľmi zaujali na youtube kanáli. A keďže pochádzam z Oravy konkrétne z Nižnej, ale bývame v Bratislave, na sviatky sme sa rozhodli prísť si vychutnať sviatočné sväté omše do Vašej farnosti.

Veľmi pekne Vám ešte raz z celého srdca ďakujeme a vyprosujeme Vám veľa zdravia, radosti, veselých chvíľ a veľa Božích milostí. A budeme sa tešiť opäť nabudúce.

S úctou

Gabika Královičová

Peknú a požehnanú nedeľu

Žijeme v dobe, kedy kritické komenty a hejty na človeka skáču zprava zľava, ale pochvala, či poďakovanie si cestu von nie a nie nájsť.
Dovoľte mi touto cestou poďakovať za prácu, ktorú robíte vysielaním sv. omše na Youtube kanále.
Bol som 3.týždne na dovolenke v Dominikánskej republike, a bolo mi nesmierne nápomocné, môcť sledovať Vašu sv. omšu aj keď z druhej strany planéty.
Žijem v Senci, cez Dlhú chodím 3x do roka keď idem do Námestova či Trstenej, a napriek tomu mám pocit, že som súčasťou Vašej farnosti aspoň takto.
Chcem Vám ešte raz poďakovať, pochváliť kvalitu strihov a prevedenia záznamu, a samozrejme aj slová kázne. Nech sa Vám v tejto práci dari a dúfam, že aj môj mail Vám dodá kúsok sily a pozitívnej energie v práci ďalej.

Krásnu nedeľu a keď pojdem okolo, minimálne sa zastavím v kostole "naživo"

Jaroslav KLEIN